YouTube Reklamları
YouTube / Video reklamları, YouTube video paylaşım sitesinde yüklenen içeriğin belirlenmiş zaman dilimlerine yerleştirilen tanıtım çalışmalarından oluşmaktadır. YouTube sosyal medya platformu, Google arama motorundan sonra kullanılan en büyük arama platformu olarak değerlendirilmektedir. Bu durum ise milyonlarca kullanıcıya ulaşma imkânı tanımaktadır. Reklam hizmetlerinin genel özelliği geniş kitlelere ulaşma amacı YouTube sosyal medya platformu ile kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

YouTube reklam hizmetleri genel itibari ile video reklamlarından oluşmaktadır. Paylaşılan içeriğin görüntülenme sayısı, etkileşim durumu, içeriğe erişen kullanıcıların profili gibi kriterler belirlenerek tanıtım çalışmaları yapılmaktadır. Sosyal medya platformlarının en avantajlı özelliği kullanıcı profilleri hakkında detaylı bilgi edinme sunma imkânı tanımasıdır. Bu durum ise reklam hizmetlerinin geri dönüşünü oldukça kısa bir sürede gerçekleşmesine neden olmaktadır. Youtube reklam hizmetlerinden faydalanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

YouTube Reklam Hizmetleri Nelerdir?

YouTube reklam hizmetleri genel itibari ile içeriğin belirli zaman dilimlerine yerleştirilerek gerçekleşmektedir. Reklam süresine bağlı olarak geçilebilen veya tanıtımı zorunlu reklam türü olmak üzere iki kategoride incelenebilir. Yapılan anlaşma uyarınca videoların süresine bağlı olarak tanıtım çalışmaları kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
NEDEN YOUTUBE REKLAMLARI?

GELİŞMİŞ HEDEFLEME

GENİŞ ERİŞİM VE MARKA BİLİNİRLİĞİ

SADECE İZLENDİĞİNDE ÖDE

GENİŞ GÖRÜNÜRLÜK

GÜÇLÜ RAPORLAMA VE ÖLÇÜLEBİRLİK

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.