Görüntülü Reklamlar
Görüntülü reklamlar Google tarafından sunulan tanıtım faaliyetlerinin farklı bir türü olarak değerlendirilmektedir. Yazılı metin anahtar kelime veya içerik yerine, görsel içerikler ile marka bilinirliği arttırılma çalışmaları olarak tanımlanmaktadır. Özellikle YouTube gibi sosyal medya alanlarında kullanılmaktadır. Temelde firma bilinirliğini arttırmaya yönelik olsa da zaman içinde oldukça firma hedef kitlesi genişlemesi amaçlanmaktadır.

Bu durum sadece sosyal medya platformlarında değil Google arama sonuçları ile erişim sağlanan sayfalarda da mümkün olmaktadır. Sitelerin belirli alanları reklam faaliyetleri için ayrılmış olmasına bağlı olarak bu alanlarda ilgili firma tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Görsel tanıtım çalışmaları site içinde gerçekleştirilmektedir. Bu da ilgili siten kullanıcılarının firma hakkında daha fazla bilgi alması olarak geri dönüş yaratmaktadır.

 

Görüntülü Reklamlar Nelerdir?

Görsel olarak gerçekleştirilen her türlü reklam faaliyeti, görüntülü reklam olarak değerlendirilmektedir. Görsel tanıtım çalışmalarının arama reklam hizmetlerinden daha hızlı ve kesin sonuç verdiği görülmektedir. Sebebi ise reklam çalışmalarını ilgili site kullanıcı profiline göre gerçekleştirilerek en doğru kullanıcıya reklam hizmeti verilmesinden kaynaklanmaktadır. Sizde görsel tanıtım hizmetlerinden faydalanmak ve firma tanınırlığını arttırmak istiyorsanız bize ulaşın.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
Neden Görüntülü Reklam?

Kalıcı Etki

Görüntülü reklamlar, ziyaretçilerinizin üzerinde daha kalıcı bir etki bırakır.

Satış Potansiyeli

Ürün ve hizmet satışınıza katkı sağlar.

Müşteri Sadakati

Görüntülü reklamlar, müşteri bağlılığı oluşturur.

Etkileşim Sağlamak

Müşterilerle etkileşim kurmanıza olanak sağlar.

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliğinizi arttırır.

Kaliteli Yüksek Trafik

Doğru kurgulanmış bir görüntülü reklam kampanyası web sitenize kaliteli, yüksek trafik getirir.
Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.