Twitter Reklamları
Twitter reklam servisleri oldukça yoğun bir şekilde kullanımda olan Twitter sosyal medya platformu üzerinden gerçekleşmektedir. Genel itibari sponsorlu tweet olarak adlandırılan iletilerden oluşmaktadır. Yayıncı firma ile hizmet talep eden firma arasında gerçekleştirilen anlaşmaya bağlı olarak, kullanıcı profiline göre sunulmaktadır. Fakat tercih edilen hizmetlere bağlı olarak genel tanıtım çalışmaları da gerçekleşmektedir.

Twitter kullanım özelliği itibari ile anlık ileti paylaşımı yapılabilen oldukça etkili sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak milyonlarca kullanıcısı ve her gün milyonlarca içerik oluşturulmaktadır.  Bu durum ise yoğun hareketliliğin gerçekleştiği bu platformun reklam hizmetleri için oldukça kullanışlı ve verimli hale geldiği görülmektedir.

 

Twitter Reklam Servisleri Nasıl Kullanılır?

Twitter reklam hizmetleri kullanıcı profiline göre süzülerek gerçekleştirilmektedir. Reklam veren veya diğer yayıncı kuruluşların bu düzenleme hakkında herhangi bir yetkisi bulunmaz. Kullanıcının bulunduğu konum, biyolojik yapısı, tercihleri ve tüketim alışkanlıklarına bağlı olarak en doğru ürün veya hizmet tanıtımı gerçekleştirilmektedir. Twitter reklam hizmetleri için veslion.com ile iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.