Gmail Reklam Yönetimi
Gmail reklam servisleri kurumsal firmaların veya işletmelerin kimliklerini yansıtmak amacıyla kullanmış oldukları hizmetlerdir. Reklam hizmeti iki şekilde gerçekleşmektedir. Birincisi firma tanıtım çalışmalarından oluşmaktadır. Yani firma kampanyaları, marka tanıtımı ya da avantajların kullanıcılara sunulması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu reklam hizmeti metin halinde veya görsel olarak ana sayfada sunulabilir. İkinci reklam hizmeti firma isminin gmail olarak kullanılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu durum firma hakkında ilk izlenimi oldukça etkili kılmaktadır. Örneğin: aaaa@şirketismi.com şeklinde kullanılmaktadır.

Gmail reklamları birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinin gerçekleştirmiş olduğu e-posta yolu ile tanıtım çalışmaları oldukça artmıştır. Fakat bu çalışmaların geri dönüşü oldukça uzun zaman aldığı görülmektedir. Sebebi ise firma mesajlarının zararlı mesaj olarak algılanması veya kullanıcıların firma mesajları almak istememesinden kaynaklanmaktadır.

 

Gmail Reklam Servisleri Nasıl Kullanılır?

Gmail reklam hizmetleri ürün ve URL yapısına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Örneğin e-ticaret siteleri içinde bulunan ürünler hakkında tanıtım çalışmaları gmail ekibi tarafından kabul edilebilirken, farklı amaçlar ve içerikler için oluşturulmuş site ürünleri tanıtım çalışmalarını kullanamaz. Profesyonel bir şekilde gmail tanıtım hizmetleri almak istiyorsanız veslion ile iletişime geçebilirsiniz.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
Servislerimiz

Gelişmiş Hedefleme

Etkili hedef kitle kırılımları ile etkili bir performans sağlanabilir.

Düşük Maliyet

Sadece mail açıldığında ödeme yaparsınız. Maliyet avantajınız vardır.

Mail Datası Kullanımı

Mail datamıza mailing kullanımının yanı sıra gmail reklamları ile karşılarına çıkabiliriz.

Etkileşime Geçirme

Kreatifimize harekete geçirici ifadelerle form, buton vs. kullanarak kullanıcıların etkileşimini ölçebiliriz.

Yüksek Tıklama Oranları

Gmail reklamları diğer reklam modellerine göre daha fazla tıklanma oranlarına sahiptir.

Kaliteli Trafik & Dönüşüm

Gmail reklamları ile potansiyel müşterilerinize hızla ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizin satışına başlayabilirsiniz.
Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.