Linkedin Reklamları
Linkedin reklam servisleri iş ağı platformu üzerinde gerçekleştirilen tanıtım çalışmalarından oluşmaktadır. Linkedin reklamları genel itibari ile metin reklamlarına dayanmaktadır. Firma tanıtım çalışmaları, marka bilinirliği veya güncel kampanyalar için sayfanın reklam için ayrılan bölümlerinde tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Genel itibari ile iş ağı platformu olarak kullanılmasından dolayı hedef kitleyi oluşturmak ve belirlemek oldukça kolaydır. Bu yüzden yoğun reklam çalışmaları ile kullanıcıyı yormamak esas alınmaktadır.

Linkedin reklam hizmetleri başlıca sponsorlu ve kullanıcı hesaplarına bağlı tanıtım çalışmaları olarak gerçekleştirilmektedir. Linkedin platformu üzerinde reklam vermek için bizim ile iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz. Profesyonel reklam hizmetleri ve tanıtım çalışmaları ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

 

Linkedin Reklam Servisleri Nelerdir?

Linkedin reklam çalışmaları kullanıcı profiline göre oluşturulmaktadır. Belirlenen yöntem ve ulaşılmak istenen amaç doğrultusunda tanıtım çalışmaları gerçekleşir. Burada amacın marka tanıtımını sağlamak veya hedef kitlesini arttırmak ya da rekabet üstünlüğü sağlamak gibi durumlar olabilir. Tanıtım süresinde tıklama yolu ile firma sitesine erişim sağlayan kullanıcı işlem gerçekleştirmesi ile birlikte, ücret ödenmektedir. Sahte tıklama veya sahte hesap gibi yapay çalışmalar atanan kodlar sayesinde etkisiz kalmaktadır.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
LİNKEDIN REKLAM MODELLERİ

METİN REKLAMLAR

SPONSORLU İÇERİK REKLAMLARI

DİSPLAY REKLAMLAR

SPONSORLU INMAİL REKLAMLAR

FİRMA TAKİP REKLAMLARI

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.