Arama Ağı Reklamcılığı
Arama ağı reklamları, Google arama motoru tarafından sağlanan reklamcılık türüdür. Google reklam hizmetlerini sunarken kullanıcı deneyimi ve profilini baz almaktadır. Reklam hizmetleri bu kapsamda arama sayfasında ilgili anahtar kelime veya lokasyon bilgisi alınarak gerçekleştirilmektedir. Temelde SEO çalışmalar kapsamında üst sıralarda yer almaya çalışılırken, reklam hizmetlerinin alınması durumunda ilgili kullanıcı profili baz alınarak, reklam veren site veya uygulama öneri olarak sunulmaktadır.

Google Reklam Faaliyetleri

Arama motorları aracılığı ile reklam faaliyetlerinde bulunmak doğru hedef kitlesine ulaşmanızı sağlar. Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google geliştirmiş olduğu algoritmalar sayesinde alakalı arama sonuçları sunulmaktadır. Google reklam hizmetlerinde öncü olan bizim ile iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilir, üst sıralarda firma tanıtımı gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Google reklamlarının genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Firma tanıtım çalışmaları kullanıcı odalı gerçekleşir.  Kullanıcı deneyimi göz önüne alınarak alakalı arama sonuçları içinde tanıtım çalışmaları yapılır.
  • Tanıtım faaliyetleri sadece ilgili kullanıcıya karşı gerçekleştirilir. Kullanılan anahtar kelime veya içerik yoğunluğuna bağlı olarak reklam hizmetleri sunulur.
  • Google Adwords ile sadece kullanıcı siteye ulaştığı zaman ödeme yaparsınız. Bu da reklam maliyetlerini düşürmektedir.
  • Kullanıcı tıklamaları belirli IP kontrolüne tabi tutulur, bu da sahte tıklamaların önüne geçmektedir.
999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
Reklam Türleri Nelerdir?

Metin Reklamlar

Dinamik Arama Ağı Reklamları

Yalnızca Telefon Araması

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.