Facebook ve İnstagram Reklam Yönetimi
Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook veya Instagram son dönemlerde reklam faaliyetlerinin en yoğun olarak gerçekleştiği sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Facebook & Instagram reklamları genel olarak iki aşamada gerçekleşmektedir. İlk grupta takipçi sayısı fazla ve oldukça fazla kişiye ulaşma imkânına sahip hesaplar aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Bu tanıtım çalışmaları ise genel itibari ile viral veya tek seferlik tanıtım çalışmaları olarak tanımlanmaktadır. İkinci grupta ise Facebook veya Instagram ile anlaşmaya dayalı tanıtım çalışmaları olarak gerçekleşmektedir. Özellikle görsel tanıtım çalışmalarının yoğun olarak gerçekleştiği sosyal medya platformları ile milyonlarca kullanıcıya ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Sizde Facebook veya Instagram reklam faaliyetleri için profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook&Instagram Reklamları Nasıl Gerçekleşir?

Reklam faaliyetlerinin temel amacı marka bilinirliğini arttırmak ve firma kampanyaları hakkında müşterileri bilgilendirmeye dayalı olarak gerçekleşmektedir.  Rekabet avantajı elde etmenin en kolay yolu ise tanıtım faaliyetlerini arttırmaktır. Bu da ancak yoğun olarak kullanılan sanal platformlar aracılığı ile gerçekleşmektedir. Ayrıca dijital dünyada yürütülen tanıtım çalışmalarının maliyeti, diğer tanıtım çalışmalarına göre oldukça uygun olarak sunulmaktadır.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
Servislerimiz

FACEBOOK REKLAMLARI

INSTAGRAM REKLAMLARI

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.