Mobil Reklamlar
Mobil reklam servisleri; telefon, tablet gibi mobil olarak optimize edilmiş reklam hizmetlerinden oluşmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte en çok değişime uğrayan ve gelişen sektör, reklam ve tanıtım sektörü olmuştur.  Geleneksel tanıtım çalışmalarının yerini ise dijital dünyaya uyumlu reklam çalışmaları almaktadır. Reklam hizmetlerinin temel amacı olan görünme ve daha fazla kişiye ulaşma amacı, mobil cihazların gelişmesi ile daha kolay bir hal almıştır. Bu da reklam tanıtım çalışmalarının mobil cihazlara taşınmasına neden olmuştur.

 

Mobil Reklam Nedir?

Mobil reklam müşteri yönetimini daha etkili kılmak amacıyla geliştirilen tanıtım çalışmalarıdır. Özelliği itibari ile kısa bir süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı sağlamaktadır. Reklam çalışmaları; kısa mesajlar, mobil uygulamalar veya tarayıcılar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Mobil reklam hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için veslion.com iletişime geçebilirsiniz.

Mobil reklamlar yayıncı kuruluş ile reklam veren arasında varılan anlaşma sonucunda oluşmaktadır. Kullanıcı profili baz alınarak; internet kullanım alışkanlığı, tüketim alışkanlığı veya en son gerçekleştirmiş işlemlere bağlı olarak, zevk ve tercihlerine uygun reklam hizmetleri sunulmaktadır.

999+
Mutlu Müşteri
12+
Yıllık Tecrübe
999+
Biten Proje
MOBİL REKLAM TÜRLERİ

MOBİL METİN REKLAMLAR

MOBİL GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

MOBİL VIDEO REKLAMLAR

SADECE TELEFON ARAMASI REKLAMLARI

MOBİL UYGULAMA REKLAMLARI

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.